Kliknij w wybrany rok, aby zobaczyć szczegóły
2023 | Częstochowa | Bartłomiaj Kowalski Betard Sparta Wrocław | Damian Ratajczak Fogo Unia Leszno | Kacper Pludra ZOOLeszcz GKM Grudziądz |
2022 | Ostrów Wlkp. | Jakub Miśkowiak zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa | Kacper Pludra ZOOLeszcz GKM Grudziądz | Wiktor Przyjemski Abramczyk Polonia Bydgoszcz |
2021 | Bydgoszcz | Jakub Miśkowiak Eltrox Włókniarz Częstochowa | Mateusz Świdnicki Eltrox Włókniarz Częstochowa | Wiktor Jasiński Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski |
2020 | Gdańsk | Dominik Kubera Fogo Unia Leszno | Wiktor Trofimow forSpeed Car Motor Lublin | Jakub Miśkowiak Eltrox Włókniarz Częstochowa |
2019 | Grudziądz | Dominik Kubera Fogo Unia Leszno | Michał Gruchalski forBET Włókniarz Częstochowa | Wiktor Lampart Speed Car Motor Lublin |
2018 | Lublin | Bartosz Smektała Fogo Unia Leszno | Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław | Robert Chmiel ROW Rybnik |
2017 | Krosno | Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław | Dominik Kubera Fogo Unia Leszno | Bartosz Smektała Fogo Unia Leszno |
2016 | Rawicz | Krystian Pieszczek Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra | Bartosz Smektała Fogo Unia Leszno | Adrian Gała Betard Sparta Wrocław |
2015 | Piła | Kacper Woryna ŻKS ROW Rybnik | Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław | Adrian Cyfer MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp. |
2014 | Krosno | Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno | Krystian Pieszczek Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk | Szymon Woźniak Polonia Bydgoszcz |
2013 | Rawicz | Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno | Patryk Dudek Stelmet Falubaz Zielona Góra | Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów Wielkopolski |
2012 | Rzeszów | Przemysław Pawlicki Unia Leszno | Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów Wielkopolski | Maciej Janowski Azoty Tauron Tarnów |
2011 | Wrocław | Maciej Janowski Betard Sparta Wrocław | Przemysław Pawlicki Stokłosa Polonia Piła | Patryk Dudek Stelmet Falubaz Zielona Góra |
2010 | Bydgoszcz | Maciej Janowski Betard WTS Wrocław | Artur Mroczka GTŻ Grudziądz | Przemysław Pawlicki Caelum Stal Gorzów Wielkopolski |
2009 | Częstochowa | Grzegorz Zengota Falubaz Zielona Góra | Maciej Janowski Atlas Wrocław | Sławomir Musielak Unia Leszno |
2008 | Rzeszów | Maciej Janowski Atlas Wrocław | Grzegorz Zengota ZKŻ Kronopol Zielona Góra | Patryk Pawlaszczyk RKM Rybnik |
2007 | Rybnik | Marcin Jędrzejewski Budlex Polonia Bydgoszcz | Grzegorz Zengota ZKŻ Kronopol Zielona Góra | Adrian Gomólski Start Gniezno |
2006 | Zielona Góra | Karol Ząbik Adriana Toruń | Ronnie Jamroży Atlas Wrocław | Adrian Gomólski Fular Gniezno |
2005 | Tarnów | Janusz Kołodziej Unia Tarnów | Paweł Miesiąc Marma Polskie Folie Rzeszów | Marcin Rempała Unia Tarnów |
2004 | Zielona Góra | Adrian Miedziński Apator Adriana Toruń | Zbigniew Suchecki ZKŻ Quick Mix Zielona Góra | Łukasz Romanek RKM Rybnik |
2003 | Bydgoszcz | Robert Miśkowiak Polonia Piła | Janusz Kołodziej Unia Tarnów | Tomasz Gapiński Polonia Piła |
2002 | Rybnik | Krzysztof Kasprzak Unia Leszno | Rafał Kurmański ZKŻ Quick Mix Zielona Góra | Karol Baran Jasol Rzeszów |
2001 | Zielona Góra | Rafał Okoniewski Pergo Gorzów Wielkopolski | Jarosław Hampel BGŻ S.A. Polonia Piła | Dawid Kujawa ZKŻ Polmos Zielona Góra |
2000 | Toruń | Jarosław Hampel Ludwik Polonia Piła | Mariusz Węgrzyk Atlas Wrocław | Tomasz Chrzanowski Apator Netia Toruń |
1999 | Grudziądz | Mariusz Franków Ludwik Polonia Piła | Mariusz Węgrzyk Atlas Wrocław | Tomasz Cieślewicz Pergo Gorzów Wielkopolski |
1998 | Leszno | Rafał Okoniewski Polonia Piła | Krzysztof Cegielski Pergo Gorzów Wielkopolski | Krzysztof Jabłoński Trilux Start Gniezno |
1997 | Leszno | Rafał Dobrucki Polonia Philips Piła | Rafał Okoniewski Polonia Philips Piła | Grzegorz Walasek ZKŻ Polmos Zielona Góra |
1996 | Zielona Góra | Wiesław Jaguś Apator DGG Toruń | Piotr Protasiewicz Atlas Polsat Wrocław | Rafał Dobrucki Polonia Philips Piła |
1995 | Toruń | Rafał Dobrucki Polonia Piła | Sebastian Ułamek Włókniarz Częstochowa | Waldemar Walczak Polonia Piła |
1994 | Gorzów Wlkp. | Piotr Baron Sparta Polsat Wrocław | Robert Flis Stal Brunat Gorzów Wielkopolski | Tomasz Świątkiewicz Apator Elektrim Toruń |
1993 | Machowa | Tomasz Kruk Morawski Zielona Góra | Mirosław Cierniak Unia Tarnów | Piotr Winiarz Stal Rzeszów |
1992 | Grudziądz | Tomasz Gollob Polonia Bydgoszcz | Tomasz Bajerski Apator Toruń | Robert Sawina Apator Toruń |
1991 | 2 rundy | Jacek Rempała Unia Rolnicki Tarnów | Andrzej Zarzecki Morawski Zielona Góra | Robert Sawina Apator Toruń |
1990 | Zielona Góra | Tomasz Gollob Polonia Bydgoszcz | Jarosław Szymkowiak Falubaz Zielona Góra | Jarosław Olszewski Wybrzeże Gdańsk |
1989 | 2 rundy | Piotr Świst Stal Gorzów Wielkopolski | Tomasz Gollob Wybrzeże Gdańsk | Jarosław Szymkowiak Falubaz Zielona Góra |
1988 | 2 rundy | Jarosław Olszewski Wybrzeże Gdańsk | Waldemar Cieślewicz Polonia Bydgoszcz | Jacek Gomólski Polonia Bydgoszcz |
1987 | 2 rundy | Ryszard Dołomisiewicz Polonia Bydgoszcz | Cezary Owiżyc Stal Gorzów Wielkopolski | Piotr Glücklich Polonia Bydgoszcz |
1986 | 2 rundy | Ryszard Dołomisiewicz Polonia Bydgoszcz | Piotr Świst Stal Gorzów Wielkopolski | Zbigniew Krakowski Unia Leszno |
1985 | 2 rundy | Ryszard Franczyszyn Stal Gorzów Wielkopolski | Sławomir Dudek Falubaz Zielona Góra | Ryszard Dołomisiewicz Polonia Bydgoszcz |
1984 | Lublin | Ryszard Dołomisiewicz Polonia Bydgoszcz | Wojciech Załuski Kolejarz Opole | Ryszard Gabrych Polonia Bydgoszcz |
1983 | Toruń | Wojciech Załuski Kolejarz Opole | Krzysztof Grzelak Stal Gorzów Wielkopolski | Zenon Kasprzak Unia Leszno |
1981 | Rybnik | Maciej Jaworek Falubaz Zielona Góra | Wojciech Załuski Kolejarz Opole | Andrzej Gąbka Motor Lublin |
1980 | Toruń | Mirosław Berliński Wybrzeże Gdańsk | Herbert Karwat Kolejarz Opole | Maciej Jaworek Falubaz Zielona Góra |
1979 | Zielona Góra | Maciej Jaworek Falubaz Zielona Góra | Marek Kępa Motor Lublin | Wojciech Żabiałowicz Apator Toruń |
1978 | Zielona Góra | Roman Jankowski Unia Leszno | Marek Towalski Stal Gorzów Wielkopolski | Andrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra |
1977 | Opole | Andrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra | Henryk Olszak Falubaz Zielona Góra | Andrzej Marynowski Wybrzeże Gdańsk |
1976 | 2 rundy | Andrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra | Mariusz Okoniewski Unia Leszno | Kazimierz Adamczak Unia Leszno |
1975 | 2 rundy | Mariusz Okoniewski Unia Leszno | Roman Jankowski Unia Leszno | Andrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra |
1974 | 8 rund | Bolesław Proch Falubaz Zielona Góra | Ryszard Fabiszewski Stal Gorzów Wielkopolski | Eugeniusz Błaszak Start Gniezno |
1973 | 4 rundy | Gerard Stach Kolejarz Opole | Jerzy Rembas Stal Gorzów Wielkopolski | Marian Witelus Kolejarz Opole |
1972 | 8 rund | Zbigniew Filipiak Falubaz Zielona Góra | Bogusław Nowak Stal Gorzów Wielkopolski | Piotr Pyszny ROW Rybnik |
1971 | 8 rund | Andrzej Tkocz ROW Rybnik | Bernard Jąder Unia Leszno | Zygmunt Słowiński Sparta Wrocław |
1970 | 6 rund | Grzegorz Kuźniar Stal Rzeszów | Zbigniew Marcinkowski Zgrzeblarki Zielona Góra | Zenon Plech Stal Gorzów Wielkopolski |
1969 | 6 rund | Zbigniew Marcinkowski Zgrzeblarki Zielona Góra | Paweł Protasiewicz Zgrzeblarki Zielona Góra | Leszek Marsz Wybrzeże Gdańsk |
1968 | 5 rund | Jerzy Szczakiel Kolejarz Opole | Marek Cieślak Włókniarz Częstochowa | Ryszard Dziatkowiak Stal Gorzów Wielkopolski |
1967 | 5 rund | Piotr Bruzda Sparta Wrocław | Stanisław Kasa Polonia Bydgoszcz | Ryszard Dziatkowiak Stal Gorzów Wielkopolski |
1966 | 5 rund | Edward Jancarz Stal Gorzów Wielkopolski | Zygfryd Friedek Kolejarz Opole | Bogdan Szuluk Stal Toruń |
1965 | 3 rundy | Zygfryd Friedek Kolejarz Opole | Wiktor Jastrzębski Włókniarz Częstochowa | Henryk Glücklich Polonia Bydgoszcz |
1964 | 7 rund | Włodzimierz Szwendrowski Tramwajarz Łódź | Jan Mucha Śląsk Świętochłowice | Andrzej Pogorzelski Stal Gorzów Wielkopolski |