brązowy kask

2021GdańskMateusz Cierniak Motor LublinMichał Curzytek Betard Sparta WrocławBartłomiej Kowalski Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020Ostrów Wlkp.Mateusz Cierniak Unia TarnówSebastian Szostak Arged Malesa Ostrów Wlkp.Jakub Miśkowiak Eltrox Włókniarz Częstochowa
2019GrudziądzJakub Miśkowiak forBET Włókniarz CzęstochowaWiktor Lampart Speed Car Motor LublinKarol Żupiński Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2018GnieznoDominik Kubera Fogo Unia LesznoPatryk Wojdyło Betard Sparta WrocławWiktor Lampart Speed Car Motor Lublin
2017ŚwiętochłowiceDominik Kubera Fogo Unia Leszno,
Bartosz Smektała Fogo Unia Leszno,
Wiktor Lis Fogo Unia Leszno
2016OpoleBartosz Smektała Fogo Unia LesznoDaniel Kaczmarek Fogo Unia LesznoAlex Zgardziński Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
2015RawiczMaksym Drabik Betard Sparta WrocławKacper Woryna ŻKS ROW RybnikDamian Dróżdż Betard Sparta Wrocław
2014LublinAdrian Cyfer Stal Gorzów WielkopolskiKrystian Pieszczek Renault Zdunek Wybrzeże GdańskKacper Woryna ŻKS ROW Rybnik
2013ŁódźKrystian Pieszczek Renault Zdunek Wybrzeże GdańskBartosz Zmarzlik Stal Gorzów WielkopolskiPiotr Pawlicki Fogo Unia Leszno
2012GdańskKrystian Pieszczek Lotos Wybrzeże GdańskPiotr Pawlicki Unia LesznoKacper Gomólski Azoty Tauron Tarnów
2011CzęstochowaPatryk Dudek Stelmet Falubaz Zielona GóraPiotr Pawlicki Stokłosa Polonia PiłaOskar Fajfer Start Gniezno
2010LesznoPatryk Dudek Falubaz Zielona GóraMaciej Janowski Betard WTS WrocławPrzemysław Pawlicki Caelum Stal Gorzów Wielkopolski
2009WrocławMaciej Janowski Atlas WrocławPatryk Dudek Falubaz Zielona GóraŁukasz Sówka KM Lazur Ostrów Wielkopolski
2008GdańskArtur Mroczka GTŻ GrudziądzMaciej Janowski Atlas WrocławAdrian Szewczykowski Caelum Stal Gorzów Wielkopolski
2007Gorzów Wlkp.Adam Kajoch Unia LesznoMichał Mitko RKM RybnikPatryk Pawlaszczyk RKM Rybnik
2006OpoleMateusz Szczepaniak Złomrex Włókniarz CzęstochowaMateusz Jurga Unia LesznoMarcin Jędrzejewski Budlex Polonia Bydgoszcz
2005Zielona GóraPatryk Pawlaszczyk RKM RybnikPaweł Hlib Mars RTV AGD Gorzów WielkopolskiMarcin Jędrzejewski Budlex Polonia Bydgoszcz
2004LublinAdrian Miedziński Apator Adriana ToruńPaweł Hlib Strabag Gorzów WielkopolskiKrzysztof Buczkowski Kunter GTŻ Grudziądz
2003ToruńJanusz Kołodziej Unia TarnówKrzysztof Kasprzak Unia LesznoMichał Rajkowski Stal Strabag Gorzów Wielkopolski
2002TarnówRobert Umiński Point S Polonia BydgoszczNorbert Kościuch Unia LesznoKrzysztof Kasprzak Unia Leszno
2001Gorzów Wlkp.Rafał Szombierski RKM RybnikRobert Miśkowiak BGŻ S.A. Polonia PiłaZbigniew Czerwiński Radson Malma Włókniarz Częstochowa
2000LesznoRoman Chromik RKM RybnikKrzysztof Słaboń Polonia BydgoszczSebastian Smoter ZKŻ Polmos Zielona Góra
1999ToruńRafał Okoniewski Pergo Gorzów WielkopolskiTomasz Chrzanowski Apator Netia ToruńKrzysztof Słaboń Jutrzenka Polonia Bydgoszcz
1998Ostrów Wlkp.Rafał Okoniewski Polonia PiłaKrzysztof Cegielski Pergo Gorzów WielkopolskiPaweł Duszyński Trilux Start Gniezno
1997PiłaRafał Okoniewski Polonia Philips PiłaTomasz Cieślewicz Start GnieznoMariusz Franków Polonia Philips Piła
1996BydgoszczDamian Baliński Unia LesznoMarcin Ryczek Polonia Jutrzenka BydgoszczMariusz Węgrzyk RKM Rybnik
1995LublinRafał Dobrucki Polonia PiłaTomasz Poprawski Polonia Jutrzenka BydgoszczGrzegorz Walasek ZKŻ Polmos Beram Zielona Góra
1994PiłaWaldemar Walczak Apator Elektrim ToruńRafał Dobrucki Polonia PiłaRobert Mikołajczak Unia Leszno
1993TarnówPiotr Baron Sparta Polsat WrocławTomasz Bajerski Apator Elektrim ToruńRafał Dobrucki Polonia Piła
1992KrosnoMaciej Bargiel KKŻ KrosnoPiotr Baron Sparta Aspro WrocławIreneusz Kwieciński KKŻ Krosno
19912 rundyAdam Łabędzki Unia LesznoWaldemar Szuba Sparta Aspro WrocławTomasz Kornacki Polonia Bydgoszcz
19902 rundyRobert Kużdżał Unia TarnówAdam Łabędzki Unia LesznoJacek Rempała Unia Tarnów
19892 rundyJacek Rempała Unia TarnówJanusz Ślączka Stal RzeszówTomasz Gollob Wybrzeże Gdańsk
19882 rundyJarosław Olszewski Wybrzeże GdańskJacek Woźniak Polonia BydgoszczKrzysztof Kuczwalski Apator Toruń
19872 rundyPiotr Świst Stal Gorzów WielkopolskiJarosław Olszewski Wybrzeże GdańskSławomir Dudek Falubaz Zielona Góra
19862 rundyPiotr Świst Stal Gorzów WielkopolskiJarosław Szymkowiak Falubaz Zielona GóraSławomir Dudek Falubaz Zielona Góra
19852 rundyZbigniew Błażejczak Falubaz Zielona GóraRyszard Dołomisiewicz Polonia BydgoszczPiotr Świst Stal Gorzów Wielkopolski
1984BydgoszczRyszard Dołomisiewicz Polonia BydgoszczMirosław Daniszewski Stal Gorzów WielkopolskiDariusz Rachwalik Włókniarz Częstochowa
1983Ostrów Wlkp.Ryszard Franczyszyn Stal Gorzów WielkopolskiKrzysztof Bas Śląsk ŚwiętochłowiceMirosław Daniszewski Stal Gorzów Wielkopolski
1981ŚwiętochłowiceMirosław Berliński Wybrzeże GdańskPiotr Podrzycki Start GnieznoMarek Bzdęga Unia Leszno
1980OpoleMarek Kępa Motor LublinHerbert Karwat Kolejarz OpoleMirosław Berliński Wybrzeże Gdańsk
1979CzęstochowaJózef Kafel Włókniarz CzęstochowaMarek Kępa Motor LublinHenryk Jasek Sparta Wrocław
1978RybnikMieczysław Kmieciak ROW RybnikBronisław Klimowicz ROW RybnikAndrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra
1977GdańskMieczysław Kmieciak ROW RybnikMarek Towalski Stal Gorzów WielkopolskiKrzysztof Kwiatkowski Stal Toruń
1976ŁódźAlfred Siekierka Kolejarz OpoleAndrzej Huszcza Falubaz Zielona GóraMarian Witelus Kolejarz Opole