drużynowe mistrzostwa czech

2020AK Marketa PragaAMK ZP PardubiceAK 3ton Slaný
2019AK Marketa PragaAK 3ton SlanýSC Interteam Żarnovica
2018AMK ZP PardubiceAK Marketa PragaAK 3ton Slaný
2017AK Marketa PragaAMK ZP PardubiceAK 3ton Slaný
2016AMK ZP PardubiceAK Marketa PragaAK 3ton Slaný
2015AMK ZP PardubiceAK Marketa PragaAK 3ton Slaný
2014Olymp PragaAMK ZP PardubiceAK Slaný
2013AMK ZP PardubiceOlymp PragaAK Slaný
2012Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceDaK Moto Liebezeit Plzeň-Divišov
2011PDK Grepl MšenoZlatá Přilba PardubiceOlymp Praga
2010PDK Grepl MšenoOlymp PragaZlatá Přilba Pardubice
2009PDK grepl MšenoZlatá Přilba PardubiceAK Slaný
2008Zlatá Přilba PardubicePDK Grepl MšenoOlymp Praga
2007PK PlzeňZlatá Přilba PardubiceAK Slaný
2006AK SlanýPK PlzeňOlymp Praga
2005AK SlanýZlatá Přilba PardubiceOlymp Praga
2004Zlatá Přilba PardubiceAK SlanýOlymp Praga
2003Olymp PragaAK SlanýZlatá Přilba Pardubice
2002Zlatá Přilba PardubiceAK SlanýOlymp Praga
2001Zlatá Přilba PardubiceOlymp PragaAK Slaný
2000Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceAK Slaný
1999Zlatá Přilba PardubiceOlymp PragaAK Březolupy
1998Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceAK Slaný
1997Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceAK Březolupy
1996Olymp PragaAK BřezolupyZlatá Přilba Pardubice
1995Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceAK Březolupy
1994PK PlzeňOlymp PragaZlatá Přilba Pardubice
1993Olymp PragaAK SlanýZlatá Přilba Pardubice
1992Olymp PragaZlatá Přilba PardubiceAK Slaný

drużynowe mistrzostwa czechosłowacji

1991Olymp PragaZlata Prilba PardubiceAK Chabařovice
1990Olymp Praga ASVS PardubiceOlymp Praga B
1989SVS PardubiceRuda Hvezda Praga BRuda Hvezda Praga A
1988Ruda Hvezda Praga BRuda Hvezda Praga ASVS Pardubice
1987Ruda Hvezda Praga ASVS PardubiceRuda Hvezda Praga B
1986Ruda Hvezda PragaSVS PardubiceVystavba Dolu Slany
1985Ruda Hvezda PragaSVS PardubiceCSAD Pilzno
1984SVS PardubiceRuda Hvezda PragaCSAD Pilzno
1983Ruda Hvezda PragaSVS PardubiceBateria Slany
1982Zlata Prilba PardubiceRuda Hvezda PragaBateria Slany
1981Ruda Hvezda PragaZlata Prilba PardubiceBateria Slany
1980Ruda Hvezda PragaZlata Prilba PardubiceCSAD Pilzno
1979Ruda Hvezda PragaZlata Prilba PardubiceBateria Slany
1978Zlata Prilba PardubiceRuda Hvezda PragaBateria Slany
1977Ruda Hvezda PragaBateria SlanyZlata Prilba Pardubice
1976Ruda Hvezda PragaBateria SlanyCSAD Pilzno
1975Ruda Hvezda PragaBateria SlanyZlata Prilba Pardubice
1974Ruda Hvezda PragaCSAD PliznoBateria Slany
1973Ruda Hvezda PragaBateria SlanyZlata Prilba Pardubice
1972Ruda Hvezda PragaBateria SlanyZlata Prilba Pardubice
1971Ruda Hvezda PragaBateria SlanyAMK Uście nad Łabą
1970Ruda Hvezda PragaBateria SlanyTatra Kopřivnice
1969Bateria SlanyRuda Hvezda PragaAMK Uście nad Łabą
1968Ruda Hvezda PragaAMK Uście nad ŁabąVictoria Praga
1967Victoria Speedway Club PragaRuda Hvezda Praga
W latach 1963-1966 nie rozgrywano.
1962Ruda Hvezda PragaMV PragaVychodocesky KV
1961Ruda Hvezda PragaSeverocosky KVVychodocesky KV
1960Ruda Hvezda PragaKAMK PragaKAMK Pilzno
1959Ruda Hvezda PragaKAMK PragaKAMK Czeskie Budziejowice
1958Ruda Hvezda PragaKAMK PilznoKAMK Ostrawa
1957Ruda Hvezda PragaKAMK PardubiceKAMK Praga
1956Ruda Hvezda PragaKAMK PragaKAMK Pilzno